категорії: блоґ-запис

одна Руслана - одна відповідь

теґи: Руслана, Руслана Лижичко, Тимошенко, вибори

я не відповідаю анонімам, але в попередній пост їх налізло, як мух на... ну ви в курсі. тому от вам, аноніми, моя відповідь – одна на всіх.

1. коли митець агітує за політика і бере за то гроші – це те саме, що і джинса в медіа. те саме, що святий отець схиляє паству до одного політичного руху.

але з масовою культурою, до якої політика теж має стосунок (хто з політиків не мріє стати кітчем?) – з нею все простіше, тому дивись наступний пункт.

2. поп-співак, який співає за політика, хай собі співає. і хай бере за то гроші. і в цьому випадку хай мовчить про своїх шанувальників. тому що я не уявляю, як мадонна співає за обаму, а потім організовує концерти для фанатів. це лоховство і развод на бабкі (сподіваюсь, я говорю зрозумілою мовою). поп-сівак може розповідати про свою прихильність чи ненависть до одного чи іншого політика. але розумний поп-співак завжди замислюється, чи сподобається це моїм шанувальникам = чи будуть так само успішно продаватись мої диски і квитки на концерти?

але в україні, так вже істерично склалося, поп-співакам влом записувати диски і організовувати концерти на їх підтримку. їм влом чимось вирізнятись від зграї конкурентів – тому їм легше співати на корпоративах, рекламних акціях, мітингах та волати про те, що українських митців (а вони себе саме такими і називають) не підтримує держава (питання "чи мусить?" навіть не стоїть) і вони, бідосі, вимушені продаватись. тут ми переходимо до пункту 3 – головному в моїй відповіді тобі, о анонім!

3. поп-співак, який використовує політика для розкрутки – це ідіот. в нашому випадку – ідіотесса. заява – "зі мною розрахуються бартером – ефіром на телебаченні і присутністю на радіо..." дорівнює наступному "так, я плачу за те, щоб мої пісні з'являлись на радіо, так, я плачу каналам за інтерв'ю зі мною". це значить, що співак використовує політиків аж ніяк не для існування в своїй країні адекватного радіоефіру, цікавого телебачення, незалежного і сильного шоу-бізнеса. цього ідіота влаштовує ситуація "всьо схвачено – за всьо заплачено".

я називаю це звичайним містечковим рагулізмом, і саме тому інтерв`ю руслани довірила цьому вишуканому гербарію рагулів.