категорії: блоґ-запис

Руслана: Ющенко мене кинув

теґи: Руслана Лижичко, Таврійські Ігри, політика

готую до ютубу і до СУМНО, звісно теж, розмову Руслани із Наємом та Скрипіним в ефірі ТВІ в ніч виборів. Вона так захопливо розповідала про Тимошенко, про "Таврійські Ігри", про політтехнологів і про все на світі. Хоча Скрипін і представив її, як співачку, яка агітує за Януковича. Аж в кінці розмови стало зрозуміло чому – їй нарешті згадали "спят кургани тьомниє".

поки я розрулюю з ютубом, читаємо деякі цікаві речі з розмови ТВІ з Русланою (з офіційного прес-релізу каналу)

Співачка Руслана Лижичко стверджує, що агітаційний тур на підтримку кандидата на посаду Президента Юлії Тимошенко не був побудований на фінансовому аспекті.

"Ми будемо чекати на свої бонуси, дивіденди, – сказала виконавиця. – Це буде у вигляді ефіру на телеканалах, радіо. Це, ми сподіваємося, що буде і подальший розвиток, і концертна діяльність. Але в цьому турі, ми домовилися, що фінанси не присутні ".

Лижичко стверджує, що агітувала за Тимошенко через особисті симпатії до неї, "абсолютно емоційні".

Виконавиця сказала, що не хоче бачити Віктора Януковича п
резидентом через свої людські мотивації. Вона розповіла, що в 2004 році, коли після перемоги на Євробаченні її призначили радником Януковича, їй погрожували, що привезуть на зустріч з ним у багажнику, оскільки вона відмовлялася їхати.

Співачка стверджує, що Віктор Ющенко
її "кинув", використавши її віру " найнеправильнішим, найнижчим, низьким" способом. Після цього вона не вірить красивим словам і до будь-якого політика намагається зберегти рівне ставлення.

UPD: А ось тут, власне, можна обговорити відео

UPD2: ОДНА ВІДПОВІДЬ УСІМ АНОНІМАМ